تور بدروم ارزان + رزرو ✈️ لیست قیمت کامل

برای رزرو تور بدروم و یا مشاوره و استعلام قیمت تورهای بدروم با ما تماس بگیرید

ساعت کاری : 8 الی 19 - شنبه تا جمعه
حتی روزهای تعطیل
بدروم

باید پذیرفت که نمی‌توان همه دنیا را قدم به قدم رفت و در هر خاکی پا گذاشت و با موج‌های آب و اقیانوس به جریان زندگی ادامه داد. سفر بهترین زمانی‌ست که در کنار آدم‌هایی با فرهنگ و دید جدید، رشد می‌کنیم. یکی از محبوب‌ترین سفرها تور بدروم است. سفر به جزیره‌ای که زیبایی‌های آن غیر قابل وصف و شب‌های شادی‌بخش آن تمام نشدنی. تور بدروم ، یک سفر عادی نیست، سفری به دل تاریخ چند ملل است؛ سفری از هخامنشیان تا عثمانی‌ها و یونانی‌ها. امروز در نوآوران راه سپید با تور بدورم به ترکیه و جزیره سحر آمیز آن سفر کردیم و ریز و درشت تور دروم 1401 را برای شما گفتیم. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در تور بدروم عید به کجاها بروید و در شکم‌گردی خود چه غذاهای لذیذی را از دست ندهید.

جاهای دیدنی بودروم | هتل های بدروم | تورهای بدروم

در چه فصلی با تور بدروم سفر کنیم؟

تور بدروم

برای سفر به بدروم خوش آب و هوا منتظر نمانید. همین حالا هم می‌توانید تور بدروم را در نوآوران راه سپید رزرو کنید. بهترین زمان برای سفر با تور بدروم فصل بهار و تابستان است، برای همین گردشگران ایرانی از ماه‌ها قبل برای تور بدروم عید 1401 برنامه‌ریزی می‌کنند.

مکا‌ن‌ های دیدنی در تور بدروم

تور بدروم

بدروم، جزیره‌ای ساحلی درست در غرب ترکیه است. دریای اژه شکل و جذابتی خاص به این جزیره بخشیده است. در ادامه از مکان‌هایی گفتیم که در تور بدروم اصلا نباید آن‌ها را از دست بدهید. مکان‌هایی که هرکدام داستانی شنیدنی برای گردشگران تور بدروم ترکیه دارند.

قلعه سنت جان ، تاریخ زنده تور بدروم

تور بدروم

در شهر بدروم خاطره و افسانه‌ای به مرور زمان از یادها نمی‌رود. شوالیه‌ها و روایت دلاوری آن‌ها در هر خاک و گل هر بنا ثبت شده است. یکی از مکان‌های دیدنی در تور بدروم، قلعه افسانه‌ای سنت جان است. این قلعه راه نجات پادشاهان بسیاری بوده است، در زمان ساخت آن سنگ‌های آتشفشانی سبز مربع، ستون‌های مرمری و نقش برجسته‌های مقبره هالیکارناسوس در نزدیکی قلعه برای استحکام بخشیدن به قلعه استفاده شد. در اصل شوالیه‌ای به نام سنت جان که داستان زندگی او سرمشق اهالی جزیره است، بنای قلعه را پای‌ گذاری کرد. قلعه‌ای که جهار بخش دارد و هر بخش آن را فرهنگ و مللی جدا برای محافظت از خود ساخته است. برج های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی است که نام کشورهای مسئول ساخت آنها را در خود دارد. در تور بدروم 1401 به داخل این قلعه بروید و در فراز برج‌ها صحنه دلاوری شوالیه‌ها را در ذهنتان نقاشی کنید.

موزه باستان شناسی زیر آب ، روایت دریا در تور بدروم

تور بدروم

قلعه اسرار آمیز بدروم حالا به موزه‌ای برای روایت سرگذشت مردم در تاریخ تبدیل شده است. موزه‌ای در زیر آب که شگفتی و سحرآمیزی آن را چند برابر کرده است. قلعه در سال‌ها خیلی دور محلی برای نگهداری از جنایتکاران و خیانتکاران شاهنشاهی بوده است و در هر قدم از این موزه آثاری از حضور آن‌ها را با چشم خود می‌بینید. یکی از شگفتی‌های این موزه در زیر آب، درختان مدیرتانه‌ای‌ست که در دل این رویدادها و تاریخ شگفت‌آور بدروم رشد کرده‌اند. در برنامه بازدید از این موزه در تور بدروم 1401 ، باقی‌مانده‌های کشتی غرق شده بدروم یاسیادا، شما را به دل زندگی هزاران ماهیگیر این جزیره ساحلی می‌برد؛ و روایت سرگذشت ماهیگیران غرق شده در اژه را با لمس تاریخ می‌شنوید.

آرامگاه هالیکارناسوس ، عشق افسانه‌ای در تور بدروم

تور بدروم

عشق حسی‌ست که زمان و مکان نمی‌شناسد و دوست داشتن قرن‌ها پس از نابودی تن، آدمی را در یادها زنده نگه می‌دارد. تا به‌حال داستان‌های عاشقانه زیادی را شنیده و خوانده‌اید. یکی از این داستان‌های عشقانه که وفاداری و عمق محبت افسانه آن در ذهن بومیان جزیره حک شده است، داستانی‌ست که بن مایه‌ی
آرامگاه هالیکارناسوس شد. در دوران باشکوه امپراتوری هخامنشیان ساتراپ‌ها برای فرماندهی به شهرهای مختلف فرستاده می‌شدند. ساتراپ‌های افسانه‌ای بدروم، مازولوس و آرتیمیس بودند که عشق افسانه‌ای آن‌ها بنای هالیکارناسوس را پایدار کرد. بعد از 24 سال حکومت رویایی، مازولوس چشم از دنیا بست و آرتیمیس برای زنده نگه داشتنن نام و یاد عشقشان با کمک هزاران معمار یونانی آرامگاهی باشکوه برای او ساخت. بنایی که در هر ستون آن فرشته‌هایی از بهشت، آرمگاه را در آغوش گرفتند و از آن در برابر حملات تا به این قرن نگهداری کرندند. تنها دو سال پس از مرگ مازولوس، آرتیمیس هم به پیش او رفت و در همین آرامگاه در کنار او آرام گرفت. یک زمانی هالیکارناسوس از عجایب هفتگانه دنیا بوده است. شهرت جهانی آن توریست‌های زیادی را با تور بدروم به این جزیره رویایی کشاند.

هشداری جدی به مسافران تور بدروم

هر سفری خطرهای خاص خود را دارد و چه بهتر که از قبل نسبت به آن‌ها آگاه باشید تا آسیب کمتری ببنید و یا در برنامه‌ریزی تور بدروم عید خود بیشتر به آن توجه کنید. دراین جزیره ساحلی، سگ‌های ولگرد زیادی در کنار اهالی زندگی می‌کنند؛ ولی بسیاری از مسافرها از آن‌ها می‌ترسند و برای همین قلب زا سفر این هشدار را باید جدی بگیرید. در سفر تور بدروم خود اصلا از سگ‌های ولگرد نترسید، فرار نکنید و مثل دیگر حیوانات از کنار آن‌ها عبور کنید. مواظب کودکان خود باشید و لحظه‌ای چشم از آن‌ها بر ندارید.

در تور بدروم  کجا غذا بخوریم؟

تور بدروم

جزیره ساحلی بدروم فقط با غذاهای دریایی خود مشهور نشده است. خوراک‌های لذیذ و غذاهای تردی که با عشق بومیان آماده می‌شوند، هوش از سر تک تک گردشگران تور بدروم ترکیه را می‌برد. در ادامه از غذاهایی که از دل دریای اژه تا خوراک‌ها خیابانی مانند کباب و نان تخت گرفته تا گوشت‌های براق کبابی در میخانه‌های روستایی، غذاهای عثمانی  در سفر با تور بدروم گفتیم.

میهنه ، در تور بدروم مانند اهالی غدا بخورید

تور بدروم

همیشه می‌گویند که برای تجربه غذایی بهتر، به رستورانی برود که اهالی شهر در آنجا شکم‌گردی می‌کنند. «میهنه» بار و رستورانی سنتی در دل جزیره است، که تنوع غذایی آن به اندازه‌ایست که نمی‌توانید از خیر هیچ کدام از خوراک‌ها بگذرید و در تور بدروم خود بارها و بارها به آنجا سر می‌زنید. آشپزان آن گوشت اختاپوس را با ترفندی ماهرانه به اندازه دلخواه شما ترد و آماده می‌کنند و لذیذترین گوشت‌ها در انتظار شماست.

رستوران میامی ، شادی بی‌پایان در تور بدروم

غذا خوردن در کنار دریا بر روی میزهای اختصاصی، تجربه خالصی‌ست که گردشگران تور بدروم دوست دارند آن را تجربه کنند. ماهی مورد علاقه خود را انخاب می‌کنید و در همانجا با چاشنی‌های مخصوص مدیرترانه‌ای تردترین ماهی‌ها را برایتان سرو می‌کنند. شور و شوق موسیقی در این رستوران تمامی ندارد و در تور عید 1401 خود بعد از یک گشت‌وگذار حسابی به این رستوران بروید و شبی به‌یادمندنی را با نسیم خوش موج‌های دریا و شادی بی‌پایان، به صبح برسانید.

Otantik Ocakbaşi ، رستورانی با طعم بی‌نظیر

تور بدروم

اگر از اهالی جزیره در مورد خوش‌مزه‌ترین غذاهای این جزیره بپرسید، گوشت‌های کبابی طعم گرفته با ادویه‌های مخصوص ترکی از فهرست آن‌ها خط نمی‌خورد. از استیک گرفته تا ساقه گوسفند و کباب، هر غذا همراه با نان محلی، سبزیجات کبابی و برنج به میزبانی شما می‌آیند. اگر گیاهخوار هستید و نگران غذا در سفر تور بدروم خود هستید، خیالتان راحت باشد؛ ان رستوران تنوع عجیب غذایی برای شما در نظر گرفته است.

چگونه با تور بدروم سفر کنیم؟

حالا که انتخاب خود را کردید و کوله بار سفر را بستید، با ما در نوآوران راه سپید همراه باشید تا به شما بگوییم از چه راه‌هایی می‌توان به بدروم، جزیره اسرارآمیز و فوق‌العاده زیبای ترکیه رسید. شما می‌توانید برای رسیدن به بدروم پرواز کنید و از ایران دو پرواز برای این مقصد انجام می‌شود. اگر به فکر سفر با خودرو شخصی خود هستید، باید بدانید که متاسفانه هنوز امکان سفری زمینی به جزیره بدروم آماده نیست، و باید تور بدروم را رزرو کگنید.

  1. پروازی ایرانی که ارزان‌تر است ولی معطلی بیشتری دارد.
  2. پرواز خارجی که هزینه بیشتری برای گردشگران تور بدروم دارد؛ ولی در فرورگاه میلاس فرود می‌آید و خیلی زودتر به مقصد مورد نظر می‌رسید.

اگر با پروازهای ایرانی ماهان، قشم ایر، آتا و ایران ایر سفر کنید، این پروازها در شهر ازمیر، فرود می‌آیند و بایداز ازمیر به سمت بدروم و هتلی که در آنجا رزرو کردید، با ترانسفر زمینی 4 ساعت در راه باشید. با رزرو تور بدروم در نوآوران راه سپید اصلا نگران ترانسفر نباشید، یکی از خدمات اصلی تورهای ما ترانسفر زمینی تا هتل مورد نظر است.

پروازهای خارجی مانند انور و فریبرد در فرودگاه میلاس بدروم فرود می‌آید و دیگر 4 ساعت معطلی ندارید. برای رزرو تور بدروم عید 1401 با ما در نوآوران راه سپید در تماس باشید.

قیمت تور بدروم تابستان 1401 چقدر است؟

تور بدروم

تابستان به سفرها و دید و بازدیدها معروف است. همه ایرانی‌ها منتظر تعطیلاتی هستند که چمدان خود را به دست بگیرند و با عزیزان برای چند روزی به ماجراجویی بروند. بدروم یکی از مقصدهای اصلی هر گردشگر ایرانی در تعطیلات تابستان است. چی از این بهتر که سال نو را در این جزیره رویایی با تور بدروم عید 1401 جشن بگیرید؟ آب‌وهوای معتدل این جزیره دل گردشگران را می‌برد. به دلیل استقبال زیاد ایرانی‌ها قیمت تور بدروم 1401 در تعطیلات تابستان کمی بیشتر است و برای رزور آن خیلی زود اقدام کنید. برای اطلاع از آخرین قیمت‌های تور بدروم عید 1401 به سایت نوآوران راه سپید سر بزنید. همکاران ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگو سوالات شما در رابطه با تور بدروم هستند.

چگونه تور بدروم ارزان بگیریم؟

اگر دوست دارید به رویایی‌ترین ماجراجویی زمان سفر کنید؛ ولی قیمت تور بدروم برای شما سنگین است، در ادامه با ما همراه باشید تا راه‌های ارزان سفر کردن با تور بدروم 1401 را به شما بگوییم.

ما هر روز در صفحه اینستاگرام نوآوران راه سپید آفرهای ویژه را خدمت همراهان عزیز معرفی می‌کینم. حتما صفحه ما را فالو کنید تا شما هم با کمترین قیمت ممکن به سفری استثنایی بروید.

در تور بدروم چه وسایلی یا خودمان ببریم؟

تور بدروم

همه چیز در مورد تور بدروم

تور بدروم

در مکانی امن نشستن و از عطر و بوی طبیعت لذت بردن، آرزویی‌ست که در سفر با تور بدروم تجربه می‌کنید. ترکیه شما با تور بدروم ، در نوآوران راه سپید به نسبت دیگر سفرها کاملا متفاوت است. تور بدروم ترکیه  با شن‌های ساحلی نیمه داغ در غروب آفتاب، باغ های درختان لیمو تجربیاتی را برای شما دارد، که حتی نمی‌توانید باور کنید. در سفر به این جزیره سحر آمیز باید بدانید که با ماشین شخصی خود نمی‌توانید به آنجا بروید و به ‌صورت کلی هنوز امکان سفری زمینی از ایران به بدروم آماده نیست. برای اطلاع از آخرین قیمت‌‌های تور بدروم و همچنین رزرو تور بدروم عید 1401 با ما در نوآوران راه سپید همراه باشید. ما در نوآوران راه سپید به‌صورت شبانه‌روز آماده پاسخ به سوالات شما در مورد تور بدروم  و تور بدروم تابستان 1401 هستیم.

ترکیه

ترکیه سرشار از شگفتی و زیبایی است، زیبایی که هر گردشگر تور ترکیه را با خاطرات تور ترکیه فریب می‌دهد و تفاوتی نمی‌کند که به کدام شهر و روستای این کشور سرک بکشید، در هر شهر رازهایی خفته است، که با حس...

ثبت نظر نظر شما با موفقیت ثبت گردید
ثبت نظر! خطا در ارسال نظر
سارا زندی فر
الان آب و هوای بدروم خوبه؟
نوآوران راه سپید

سلام دوست گرامی. الان بدروم کمی سرده

مژگان
هزینه اقامت تو بدروم چقدره؟
نوآوران راه سپید

سلام دوست گرامی. برای اطلاع از قیمت تور بدروم با شماره 02188535637 تماس بگیرید و یا شمارتونو بذارید تا ما با شما تماس بگیریم.

امیرحسین
قیمت تور بدروم چقدره
نوآوران راه سپید

سلام دوست گرامی. برای اطلاع از قیمت تور بدروم با شماره 02188535637 تماس بگیرید و یا شمارتونو بذارید تا ما با شما تماس بگیریم.

sima
لطفا با من تماس بگیرید....
نوآوران راه سپید

سلام دوست عزیز. باهاتون تماس گرفتیم.

علی
برای مشکل سربازی میتونید بهم مشاوره بدید؟
نوآوران راه سپید

سلام دوست گرامی. بله باهاتون تماس میگیریم.

Erfan
تور استانبول دارید؟
نوآوران راه سپید

سلام دوست گرامی. بله داریم و باهاتون تماس میگیرم.

دیگر تورهای ترکیه

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین هتل در ترکیه بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ترکیه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ترکیه
ترکیه یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این کشور جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این کشور می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی ترکیه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های ترکیه
ترکیه رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ترکیه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ترکیه
خیر. در حال حاضر امکان ورود به ترکیه از طریق مرزهای زمینی وجود ندارد و فقط از طریق خطوط هوایی امکان پذیر هست .
واحد پول کشور ترکیه لیر است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.برای تبدیل ارز در ترکیه می‌توانید به کیوسک‌های صرافی مراجعه کنید و با کمترین مقدار کمسیون ارز خود را تبدیل کنید.
قیمت تماس بگیرید
برای دریافت بهترین