تور قونیه | بهترین قیمت

برای رزرو تور قونیه و یا مشاوره و استعلام قیمت تورهای قونیه با ما تماس بگیرید

ساعت کاری : 8 الی 19 - شنبه تا جمعه
حتی روزهای تعطیل
قونیه

تا به حال حسی را تجربه کرده‌اید که در هیچ نقطه دیگری از جهان برای شما تکرار نشود؟ تابه حال به سکوت درون فکر کردید؟ آن را لمس کردید؟ تور قونیه هر لحظه شگفتی برای شما دارد که فقط رویای آن را در خواب‌هایتان دیده‌اید. عاشقان ترک با زبان بی‌زبانی در خیابان‌ها راه می‌روند و در زیر نور مهتاب می‌خوانند که آنگاه به دل اسیرمش، در دل و جان پذیرمش، گر چه گذشت عمر من، باز ز سر بگیرمش. برای سفر با تور قونیه خود را آماده کنید که روح و چشم‌های خود را با زیبایی‌ها نوازش دهید و قاب‌های بی‌نظیری را در ذهنتان ثبت کنید. در این مقاله از نوآوران راه سپید همه اطلاعاتی که برای سفر با تور قونیه از استانبول و تور قونیه زمینی نیاز دارید را گفتیم.

تور قونیه زمینی | هزینه تور قونیه | قیمت تور قونیه | فاصله قونیه تا استانبول

در چه فصلی با تور قونیه سفر کنید؟

تور قونیه

آب و هوای شهر قونیه مانند دیگر شهرهای بی‌نظیر ترکیه مدیترانه‌ای‌ است. اگر در فصل تابستان قصد سفر با تور قونیه را کردید، بهتر است بدانید که هوایی شرجی با آفتابی نیمه سوزان در انتظار شماست. از زبان گردشگران تور قونیه ، بهترین زمان برای سفر به دل این شهر رویایی، فصل بهار و تابستان است. آب و هوای قونیه در فصل زمستان معتدل و نیمه ابری است و عاشقان مولانا و صوفیان روزها وشب‌ها در زیر باران می‌رقصند و عبادت می‌کنند. فصل بهار با آب و هوای خنک خود و با برگزاری فستیوال‌های مولانا و ملانصرالدین مورد استقبال گردشگران تور قونیه از استانبول هستند.

مکان‌های دیدنی با تور قونیه

موزه مولانا

تور قونیه

در زمان حمله مغول‌ها و شروع هرج و مرج در شهرهای متعلق به ایران، مولانا شاعر نامی زمان سلجوقیان به قونیه فرار کرد. کسی نیست که با نوشته‌های او عاشق زندگی نشود و در خیال خود هم که شده با قونیه سفر نکند. هر سال هزاران گردشگر از سرتاسر جهان با تور قونیه سفر می‌کنند، تا لحظه‌ای در کنار آرامگاه این شاعر و فیلسوف بزرگ آرام گیرند. بهترین زمان برای سفر با تور قونیه تولد مولانا است. در این زمان طرفداران این شاعر بزرگ مانند یک قرار از پیش تعیین شده، کنار یکدیگر جمع می‌شوند و قونیه حال و هوای دیگری پیدا می‌کند. در سفر تور قونیه دیدن این مکان را از دست ندهید.

آدرس موزه مولانا: شهر قونیه، کاراتای، مولانا سی‌دی، عزیزیه ماه، موزه مولانا.

میدان مولانا

بعر از یک گشت‌وگذار حسابی در موزه مولانا دیگر گشنه هستید و به دنبال کافه‌ای خوب می‌گردید. میدان مولانا درست در مقابل موزه مولانا قرار دارد و معمولا تمام گردشگران تور قونیه از استانبول یکدیگر را در کافه‌های محلی با صدای آوازخوان‌های سنتی ملاقات می‌کنند. سلطان سلیم دوم در میان سال‌های 1566 تا 1574 دستور داد تا برای زنده ماندن نام و یاد مولانای بزرگ مسجد گنبدی شکلی بنا شود. معماری مسجدهای ترکیه را در هیچ جای دنیا ندیده‌اید و این مسجد باشکوه نیز یکی از همان هزاران مسجد بی‌نظیر ترکیه است. اگر در سفر تور قونیه خود می‌خواهید به میدان مولانا سر بزنید، تماشای جزییات آن منطقه را در غروب آفتاب قونیه تماشا کنید. دور تا دور آن خیابان با کافه پوشیده است، به یکی از کافه‌ها بروید و از زندگی زیبا و رنگارنگ خود با خوراکی‌های خوش‌مزه  قدردانی کنید.

چاتال هویوک

سفر به سیر تحول و رشد انسان با سفری یک روزه به چاتال هوک. محققان و تاریخ‌شناسان بر این عقده هستند که چاتال هویوک یکی از قدیمی‌ترین سکونتگاه‌های ایران است که قدمت آن به دوران نوسنگی و پارینه سنگی می‌رسد. حال وهوای این منظقه با هنر عجین شده است و بسیاری از باستان‌شناسان چاتال هویوک را مانند مادری برای هنر جهان می‌دانند. در سفر با تور قونیه حتما به این منظقه باستانی سر زده و در تاریخ قدم بزنید. یکی از شگفتی‌های چاتال هویوک برای گردشگران تور قونیه نقاشی‌های مشهور زنان بر روی دیوارهای موزه است.

موزه باستان شناسی قونیه

حال و هوای موزه‌ها و قدم زدن در آن‌ها شهر به شهر فرق دارد. یکی از تفاوت‌های اصلی این موزه با دیگر موزه‌ها حفظ اصالت است. معمولا موزه های مشهور ترکیه سبک مدرن و جدیدی به خود گرفتند، ولی موزه باستان‌شناسی قونیه اصالت خود را از دست نداده است. اگر شما هم عاشق گنج و پیدا کردن راه و نقشه آن هستید، در تور قونیه حتما به این موزه سربزنید و هم قدم با دیگر توریست‌های تور قونیه همراه شوید و گنج پنهان را کشف کنید. در هر قطعه از این موزه و بر روی دیوارهای آن طرح و نقش‌هایی از سیر و تکامل انسانی دیده می‌شود.

چه کارهایی را در تور قونیه حتما انجام دهید؟

تور قونیه

تور قونیه

قونیه خانه‌ای بزرگ برای درویش‌های سرتاسر دنیا است. زیباترین رقص سما را در با تور قونیه در این شهر تاریخی تجربه کنید. رقصی که ساعت‌ها چشم‌ را به خودخیره و روح را به اسارت خود در می‌آورد. در زبان صوفیانه و درویش‌ها رقص عبادت است و معنای نیایش با پروردگار را دارد. هر سال دوریش‌های زیادی به با تور قونیه پا به این منطقه می‌گذارند و در مجلس‌های مختلف به شیوه خود شکرگذاری و عبادت می‌کنند.  در تور قونیه از استانبول دو راه برای دیدن این رقص و لذت بردن از آن دارید؛ اگر در سفر تور قونیه خود شانس بیاورید و روز شنبه در این شهر بگردید، می‌توانید از صبح روز شنبه تا ساعت 19 شاهد زیباترین رویداد عمرتان در مرکز فرهنگی مولانا باشید. در سفر شگفت‌انگیز خود این نمایش را در باغ گل رز موزه مولانا از ساعت 20:45 به بعد ببینید.

افسانه‌ها و داستان‌های شهر پر راز و رمز قونیه تمام نشدنی است. با قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های آن در سفر تور قونیه خود به دل گذشته و کودکی خود بروید. به آن روزهایی که پدر مادرها از علاءالدین و غول چراغ جادویش در گوشتان، داستان سرایی می‌کردند. در این سفر ماجراجویانه خود در تور قونیه زمینی هستی را پیدا و لمس می‌کنید. این پارک در محل ارگ سابق قونیه، درست در مرکز شهر است. اگر عصرها به این پارک با گل‌های رنگارنگ بروید، مردم محلی قونیه را در حال گپ زنی و گذر روزگار می‌بینید. در پایین شیب تپه، حفاری کاخ علاءالدین کیقباد به چشم می‌خورد؛ و در بالای تپه مسجد چوبی 42 ستونی با معماری کلاسیک میزبان گردشگران تور قونیه است.

قیمت تور قونیه

تور قونیه

قیمت تور قونیه براساس، وسیله‌ای که با آن سفر می‌کنید و حتی محلی که در آن استراحت می‌کنید، کاملا متفاوت است. اگر پرواز را برای سفر با تور قونیه انتخاب کردید، باید بندانید که قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی و پروازهای ترکی با یکدیگر خیلی تفاوت دارند. تعداد روزهایی که در قونیه به سفر خود ادامه می‌دهید هم بر روی قیمت تور قونیه تاثیر مستقیم دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت تور قونیه به سایت نوآوران راه سپید سربزنید. در هر ساعت از شبانه روز برای رزرو تور قونیه با همکاران ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

برای آگاهی از اخبار آفرهای ویژه تورهای گردشگری حتماً صفحه اینستاگرام نوآوران راه سپید را فالو کنید.

چطور با تور قونیه سفر کنید؟

تور قونیه

سفر سرتاسر لذت و خوشی است و برای ماندگاری این لذت، باید با وسیله مناسب راهی شهر و کشور جدید شد. حالا که تصمیم گرفتید به این شهر با تور قونیه سفر کنید، خیالتان راحت باشد که با قطار، اتوبوس، تاکسی، هواپیما و حتی خودرو شخصی می‌توانید به این شهر تاریخی بروید. در ادامه راه‌های رسیدن به قونیه با هر وسیله را به صورت کامل شرح دادیم.

 تور قونیه زمینی

اگر زمان کافی دارید و به فکر سفری طولانی هستید، تور قونیه زمینی یکی از بهترین تصمیم‌ها برای سفر شما است. اگر از قبل به ترکیه و شهرهایی مانند استانبول، آنکارا و آنتالیا سفر کردید و حالا می‌خواهید راهی قونیه هم شوید، با اتوبوس، تاکسی و قطار خود را به شهر مولانا برسانید.

تور قونیه با قطار

از آنکارا یا استانبول می‌توانید راهی تور قونیه با قطار شوید و این سفر حدود 8 ساعت طول می‌کشد. برای رسیدن به شهرهای توریستی ترکیه می‌توانید، از قطار سریع‌السیر استفاده کنید. راه 8 ساعت با این قطارها بسیار کوتاه می‌شود و در تور قونیه با قطار سریع‌السیر حدود 80 دقیقه در راه هستید و زیبایی‌های راه هر توریستی را یه خود خیره می‌کند. ایستگاه قطار قونیه از مرکز شهر 3 کیلومتر فاصله دارد و با تاکسی‌های شهری می‌توانید به این ایستگاه‌ها برسید.

تور قونیه با اتوبوس

خیلی از گردشگرها علاقه دارند که با اتوبوس سفر کنند و آرامش شب‌های خوابیدن در اتوبوس را دوست دارند. یکی از راه‌های تور قونیه زمینی که بسیار امن است، سفر با اتوبوس به ترکیه است. ابتدا خود را به کشور ترکیه برسانید و از شهرهایی مثل: ازمیر، استانبول، آنکارا و... راهی شهر قونیه شوید.

ماشین

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که همیشه دوست دارید کوچه پس کوچه‌های شهرها و حتی روستاهای کوچک را با ماشین خود کشف کنید، و از ماشین برای سفر جدا نمی‌شوید با نوآوران راه سپید همراه باشید. از هر شهری که هستید اول خود را به ترکیه برسانید و به آنکارا بروید. راحت‌ترین مسیر تور قونیه زمینی با ماشین از شهر آنکارا است که  باید حدود 3 ساعت رانندگی کنید. از استانبول تا قونیه حدود 10 ساعت زمان می‌برد و از ازمیر و آنتالیا به ترتیب 7 و 6 ساعت در راه هستید.

تور قونیه با هواپیما

قونیه یکی از بزرگترین فرودگاه‌ها ترکیه را دارد که حتی در این سال‌ها کاربری نظامی هم داشته است. از فرودگاه قونیه تا شهر 18 کیلومتر راه است؛ با رزرو تور قونیه از استانبول در نوآوران راه سپید با خیالی راحت پرواز کنید و ترانسفر از فرودگاه تا هتل را به ما بسپارید. برای اطلاع از قیمت تور قونیه و راه‌های رسیدن با تور قونیه با ما در نوآوران راه سپید در تماس باشید.

تور قونیه تولد مولانا

کمتر کسی در جهان پیدا می‌شود که اشعار زیبای مولانا را تا به حال نشنیده باشد یا مادر بزرگ و پدر بزرگی برای لالایی‌های شبانه کودکی زمزمه نکرده باشند. زیبایی‌ها و معماری شهر قونیه بی‌تاثیر از حضور مولانا نیست و آرامش اشعار او را در چشمان مردم محلی و مریدان مولانا که در نزدیکی آرامگاه او در حال عبادت هستند، شما را شگفت‌زده می‌کند. هشتم مهر روز بزرگداشت مولانا، شهر قونیه پر از شور و حالی وصف نشدنی است، مریدان مولانا از سرتاسر جهان با تور قونیه سفر می‌کنند و در شهر هلهله عجیبی راه می‌افتد. با قدم زدن در هر خیابان در این روز خاص، عاشقان ترک را در حال تک خوانی و مریدان مولانا را در حال رقصی چرخان با لباس‌هایی خاص می‌بینید. در این روز با تور قونیه تولد مولانا زیبایی‌ها و حس و حالی را تجربه می‌کنید که در هیچ زمان دیگری در تور قونیه این حال تکرار نمی‌شود.

هشدار برای سفر با تور قونیه

تور قونیه

هر شهری آداب و رسوم خاص خود را دارد و اگر زمانی ار آن‌ها بی‌خبر باشید، دچار چالش‌های عجیب و غریبی می‌شوید. در ادامه از نکاتی گفتیم که دانستن آن‌ها لذت سفرتان را چند برابر می‌کند.

چرا با نوآوران راه سپید با تور قونیه سفر کنید؟

تور قونیه

آرامش شهر قونیه وصف نشدنی است؛ ما در نوآوران راه سپید فضایی بسیار آرام و امن برای مسافران تور قونیه فراهم می‌کنیم. ارزان‌ترین تور قونیه را در سایت نوآوران راه سپید پیدا کنید و هر زمان هر سوالی در رابطه با قیمت تور قوینه و تور قونیه از استانبول داشتید، با همکاران ما تماس بگیرید. همین حالا کوله‌بار خودتان را ببندید و بهترین سفر خود را با تور قونیه همراه با ما تجربه کنید، ما در نوآوران راه سپید برای لحظه به لحظه این سفر پرماجرا برنامه‌ریزی کردیم و لحظه‌ای شما را تنها نمی‌گذاریم. اگر قصد سفر به هر یک از شهرهای ترکیه را دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

ترکیه

ترکیه سرشار از شگفتی و زیبایی است، زیبایی که هر گردشگر تور ترکیه را با خاطرات تور ترکیه فریب می‌دهد و تفاوتی نمی‌کند که به کدام شهر و روستای این کشور سرک بکشید، در هر شهر رازهایی خفته است، که با حس...

ثبت نظر نظر شما با موفقیت ثبت گردید
ثبت نظر! خطا در ارسال نظر

دیگر تورهای ترکیه

تور آنتالیا
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

پرواز رفت و برگشت+اقامت در هتل با صبحانه +ترانسفر رفت و برگشت+ لیدر فارسی زبان +بیمه
تور بدروم
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

پرواز رفت و برگشت+اقامت در هتل+ترانسفر فرودگاهی+بیمه مسافرتی+لیدر فارسی زبان
مارماریس
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

بلیط رفت و برگشت+اقامت در هتل +ترانسفر فرودگاهی+بیمه مسافرتی+لیدر فارسی زبان

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین هتل در ترکیه بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ترکیه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ترکیه
ترکیه یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این کشور جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این کشور می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی ترکیه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های ترکیه
ترکیه رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ترکیه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ترکیه
خیر. در حال حاضر امکان ورود به ترکیه از طریق مرزهای زمینی وجود ندارد و فقط از طریق خطوط هوایی امکان پذیر هست .
واحد پول کشور ترکیه لیر است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.برای تبدیل ارز در ترکیه می‌توانید به کیوسک‌های صرافی مراجعه کنید و با کمترین مقدار کمسیون ارز خود را تبدیل کنید.
قیمت تماس بگیرید
برای دریافت بهترین